4 Beds
3 Baths
4,307 sqft
$895,000
54 Shallowford Road Chattanooga TN, 37404
Price per sqft
$207.80
Built in
1960
Property size
4,307 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Brad Epperson, Bentwood Property Group,423-421-3323
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1534696
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
2.5 Acres
Powered byLuxury Presence